Rezultatai

LIVE REZULTATAI

Mobilioji aplikacija

Parsisiųstkite mobiliąją aplikacija, kuri naudojama rezultatų fiksavimui:

Trumpas video instruktažas kaip naudotis aplikacija!

 

Informacija dėl GPS

GPS transliacija

GPS numerių sąrašas

 

GPS informacija Android telefonas

GPS informacija Huawei su Android telefonams

GPS informacija iOS telefonams

Nustatymai:

Device identifier - kiekviena komanda turi savo numerį, kurį reikia nurodyti čia.

Frequency - 10 sek. optimalus variantas.

VIDEO KAIP KONFIGŪRUOTI TELEFONĄ

 

Testinė aplinka: Peržiūrėti


SVARBU!

Rekomenduoju iš anksto išsibandyt testinėje aplinkoje.

Viena komanda turi paleisti tik vieną aplikaciją.

 

 

FORMATAS

Siekiant užtikrini orientavimosi sporto fair play principą, organizuojame du rogainingo etapus.

Pirmasis etapas – lapkričio 14 d. (šeštadienis) – pagrindinė varžybų diena. Žemėlapis su punktais bus paviešintas penktadienį (lapkričio 13 d.) 10.00 ryte internetinėje svetainėje www.rogaining.lt bei programėlėje, kuri bus naudojama atsižymėjimui. Dalyviai pageidaujantys gauti atspausdintą žemėlapį jį galės atsiimti S-Sporto parduotuvėje „Maratonas“ Vilniuje, Ateities g. 33, bet kuriuo parduotuvės darbo metu lapkričio 13-14 d. Dalyviai savarankiškai susiplanuoja ketinamą įveikti trasą ir pasirinktu laiku, pasirinktoje vietoje startuoja. Finišavus rezultatai užfiksuojami ir perduodami varžybų organizatoriams. Norit užtikrinti, kad dalyviai neskaičiuotų, kitų komandų surinktų taškų kiekio ir taip neįgytų konkurencinio pranašumo, visų komandų taškų rezultatai bus paskelbti 21.00 val. Grupių nugalėtojai bus apdovanoti simboliniais prizais.

Antrasis etapas - 2020.11.15-21 d. visiems negalintiems/nenorintiems dalyvauti pagrindinę varžybų dieną, siūlome išbandyti rogainingą likusios savaites metu. Jūsų pasirinktu laiku susiplanuosite trasą ir startuosite, rezultatai bus viešinami iš karto. Trasos įveikimo skaičius nebus ribojamas, tad galėsite norimą distanciją įveikti renkant vis kitus punktus ir ieškant geriausio įmanomo trasos įveikimo varianto.

Trasos įveikimo tvarka:

Komanda startuoja bet kuriuo metu nuo 8.00 iki 18.00 iš bet kurios pasirinktos vietos. Laikas pradedamas skaičiuoti paleidus "play" mygtuką mobiliojoje aplikacijoje (dešiniame kampe). Finišas fiksuojamas paspaudus "stop" mygtuką mobiliojoje aplikacijoje (dešiniajame kampe) Trasą, kaip įprasta, planuojate savarankiškai, siekdami per nustatytą laiko limitą surinkti kuo daugiau taškų. Distancijos: 2 ir 4 valandos.

ORGANIZATORIUS

Sporto klubas "S-Sportas"

VARŽYBŲ DATA IR VIETA

2020.11.14 (šeštadienis) – pagrindinė varžybų diena

2020.11.15-21 lenktynės be apdovanojimų.

Varžybų centras – virtualus. Nėra jokio fizinio varžybų centro, dalyviai startuoja ir finišuoja savo savarankiškai pasirinktoje vietoje, savo pasirinktu laiku.

PROGRAMA

2020.11.13 Penktadienis

10.00-19.00

Žemėlapių atsiėmimas, „Maratonas“, Ateities g. 33.

2020.11.14 Šeštadienis

8.00

Starto pradžia

10.00-16.00

Žemėlapių atsiėmimas, „Maratonas“, Ateities g. 33.

8.00 – 20.00

Trasos įveikimas

18.00

Rekomenduojama starto pabaiga

20.00

Finišas visoms grupėms

21.00

Rezultatų paskelbimas

VARŽYBŲ RŪŠIS

Orientavimosi sportas bėgte, pėstute arba dviračiais, patiems pasirenkant kontrolinių punktų (KP) rinkimo tvarką per kontrolinį laiką.

Startas pasirinktu laiku. Kontrolinis laikas KP rinkimui 2 arba 4 valandos.

ATSIŽYMĖJIMO SISTEMA

Atsižymėjimas išmaniaisiais telefonais skenuojant QR kodus, OMaps programėle. Komandai reikalingas 1 išmanusis įrenginys. Parsisiųsti programėlę galite:

IOS - Parsisiųsti čia

Android - Parsisiųsti čia 

GRUPĖS

Disciplina

Grupė

Dalyviai

Distancija

Dviratis

DV4

Dviratininkai vyrai

4 val.

DM4

Dviratininkės moterys

4 val.

DVM4

Dviratininkai V+M

4 val.

DMEG2

Dviratininkai mėgėjai

2 val.

Bėgimas/ėjimas

BV4

Bėgikai vyrai

4 val.

BM4

Bėgikės moterys

4 val.

BVM4

Bėgikai V+M

4 val.

BVET4

Bėgikai, kurių amžių suma virš 80 metų. (lytis nesvarbu)

4 val.

BV2

Bėgikai moksleiviai (vaikinai, 2002 g.m. ir jaunesni)

2 val.

BM2

Bėgikės moksleivės  merginos, 2002 g.m. ir jaunesnės)

2 val.

BMEG2

Bėgikai mėgėjai,  amžius ir lytis nesvarbu

2 val.

REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS

I-ojo etapo užsiregistravusių dalyvių sąrašas

Būtina išankstinė registracija į pirmąjį etapą! Registracija priimama iki 2020-11-11 23.59 val.  Paraiškoje nurodoma: Vardas, Pavardė, Grupė, Gimimo metai, Komanda, tel nr., el.paštas.

Registruodamiesi dalyviai pažymi, kad susipažino su varžybų nuostatais ir sutinka laikytis juose numatytų taisyklių, bei Vyriausybės patvirtintų rekomendacijų dėl COVID-19.

 

STARTO MOKESTIS

NEMOKAMAI

APDOVANOJIMAI

Visų grupių nugalėtojai apdovanojami simboliniais rėmėjų prizais. Pagrindinis rėmėjas – UAB S-Sportas LT - specializuotos sporto prekių parduotuvės Jūsų mieste („MARATONAS“ Vilnius, Ateities g.33, „S-Sportas“ Kaunas, Pramonės pr. 8a ir „S-Sportas“ Šiauliai, J.Jablonskio g.16) .

INVENTORIUS

Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę bei mobilųjį telefoną.

Rekomenduojama su savimi turėti lempą, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą , ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP.

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS

Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo paėmimą. Jei komanda surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda. Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP. Komanda, netilpusi į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.

KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: Vietovėje esantis 31KP bus vertinamas 30 taškų, 32KP – 30 taškų, 45KP – 40 taškų, 79KP – 70 taškų...

INFORMACIJA

Žemėlapis formatas A3+ dydžio, mastelis 1:20 000 arba 1:25 000 (bus patikslinta). Kontroliniai punktai su "6" – pvz.: 26,36,61,... yra labai nepatogūs dviratininkams.

SAUGUMAS

Varžybos vykdomos miesto ir užmiesčio zonoje, todėl organizatoriai perspėja dėl padidinto saugumo rizikos – automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus. Sportininkai patys atsako už savo sveikatą ir saugumą. Varžybų metu privaloma laikytis kelių eismo taisyklių! Teisėjui pamačius komandą pažeidžiančią KET, komanda bus diskvalifikuojama. Atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę situaciją ir Vyriausybės patvirtintas rekomendacijas ir ribojimus, komandos dalyvauja išskirtinai pavieniui ir vengdamos bet kokio fizinio kontakto. Atsitiktinai susitikus kontroliniame punkte, nesibūriuokite, leiskite kitai komandai atsižymėti punktą ir tik jai pasitraukus, punktą pasižymėkite patys. Nedelskite ir neužimkite vietos šalia punkto jei matote besiartinančią kitą komandą. Varžybos parengtos taip, kad nebūtų jokio artimo kontakto su nepažįstamais asmenimis, tad prašome supratingumo ir laikytis nurodytų taisyklių.

Registruodamiesi dalyviai pažymi, kad susipažino su varžybų nuostatais ir sutinka laikytis juose numatytų taisyklių, bei Vyriausybės patvirtintų rekomendacijų dėl COVID-19.

KONTAKTAI

PAGALBOS TELEFONAS.: +37062024554

Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37062024554, vilius@s-sportas.lt