Nuostatai

logo baltas su alfa (1).png

ORGANIZATORIUS:

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos olimpinis fondas, Sporto klubas ”S-Sportas” 

VARŽYBŲ DATA IR VIETA: 

2023.06.03 (šeštadienis). Varžybų centras - Panevėžys, Lasivės a.

VARŽYBŲ RŪŠIS:

Orientavimosi sportas bėgte, pėstute arba dviračiais, patiems pasirenkant kontrolinių punktų (KP) rinkimo tvarką per kontrolinį laiką.

Startas bendras. Kontrolinis laikas KP rinkimui 2 arba 4 valandos. 

PROGRAMA

2023.06.03 Šeštadienis 

12.00-13.30Registracija ir numerių atsiėmimas varžybų centre 
  
13.45Žemėlapių ir legendų išdavimas
  
14.00Bendras startas visiems dalyviams
  
16.00Kontrolinio laiko pabaiga 2 val. trasoms
  
18.00Kontrolinio laiko pabaiga 4 val. trasoms
  
18.30Uždaromas finišas
  
19.00Apdovanojimai
  

GRUPĖS:

DisciplinaGrupėDalyviaiDistancija
DviratisDV4Dviratininkai vyrai4 val.
DVM4Dviratininkai V + M4 val.
DM4Dviratininkės moterys4 val.
DMEG2Dviratininkai mėgėjai (amžius ir lytis nesvarbu)2 val.
Bėgimas / ĖjimasBV4Bėgikai vyrai4 val.
BVM4Bėgikai V + M4 val.
BM4Bėgikės moterys4 val.
BMEG2Bėgikai mėgėjai (amžius ir lytis nesvarbu)2 val.
 BMOK2Moksleiviai2 val.

P.S. Esant ypatingai blogoms oro sąlygoms dviratininkams bus galimybė persiregistruoti į bėgikų grupę.

TRASOS:

Kontroliniai punktai bus įrengti vaizdingiausiose Panevėžio apylinkių vietose

REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS:

Būtina išankstinė registracija! Registracija su apmokėjimu priimama iki 2023-05-30 23.59 val. http://www.lteam.registracijos.lt/ svetainėje. Paraiškoje nurodoma: Vardas, Pavardė, Grupė, Gimimo metai, Komanda, SI kortelė, el. pašto adresas.

Registracija varžybų vietoje galima, tik esant laisviems žemėlapiams. Varžybų vietoje dalyviai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už moksleivius pildo tėvai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. 

STARTO MOKESTIS: 


 

Grupė

Iki

2023-04-01

Iki

2023-05-30

Suaugę 2005 ir vyresni

(komandai), Visos

grupės išskyrus BMOK2


 

14 eur


 

20 eur

Moksleiviai 2005 ir

jaunesni (komandai),

BMOK2


 

6 eur


 

12 eur

   


Registruojantis nuo 2023.05.31 ir varžybų vietoje: registracija galima tik esant laisviems žemėlapiams, mokestis suaugusiųjų komandai -40 eur, moksleiviams – 20 eur. SI kortelės nuomos mokestis asmeniui 1 eur.

Starto mokestis mokamas registracijos metu Payseros sistemoje. Nestartavus starto mokestis negrąžinimas.
 

APDOVANOJIMAI:

Visų grupių prizininkai apdovanojami rėmėjų prizais. 

INVENTORIUS: 

Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę bei mobilųjį telefoną.

Rekomenduojama su savimi turėti lempą, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą , ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP. 

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS:

Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo paėmimą. Jei komanda surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda. Finišas fiksuojamas finišavus antram dalyviui. Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP. Komanda, netilpusi į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.

KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: Vietovėje esantis 31KP bus vertinamas 30 taškų, 32KP – 30 taškų, 45KP – 40 taškų, 79KP – 70 taškų...

Laikas protestams – 30 min. po finišo.

INFORMACIJA: 

Žemėlapis formatas SRA3 dydžio, mastelis 1:20 000 arba 1:25 000 (bus patikslinta). Kontroliniai punktai su "6" – pvz.: 26,36,61,... yra labai nepatogūs dviratininkams.

Žemėlapiai bus atspausdinti ant nešlampančio popieriaus, tačiau dalyviai turi pasirūpinti papildomu jų saugumu. SI-kortelės visiems dalyviams bus tvirtinamos prie rankos (riešo). SI kortelių tvirtinimas bus tikrinamas prie įėjimo į starto zoną. Įėjimas į starto zoną prasidės nuo 11.40 - ten bus išvalymo CLEAR ir CHECK stotelės. Po finišo SI korteles spec. zonoje nuims teisėjai. nutrauktą kortelę nuo rankos - 200 taškų bauda. Neradus kontrolinio punkto (neteisingai pastatytas, pavogtas) arba kontroliniui punktui neveikiant (nėra galimybės atsižymėti el. sistema) komanda privalo parašyti SMS žinutę su savo komandos numeriu bei KP numeriu nurodytu pagalbos telefonu. Detalesnė informacija apie varžybas ir trasas bus paskelbta vėliau varžybų puslapyje www.rogaining.lt
 

SAUGUMAS

Varžybos vykdomos miesto ir užmiesčio zonoje, todėl organizatoriai perspėja dėl padidinto saugumo rizikos – automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus. Sportininkai patys atsako už savo sveikatą ir saugumą. Varžybų metu privaloma laikytis kelių eismo taisyklių! Teisėjui pamačius komandą pažeidžiančią KET, komanda bus diskvalifikuojama.


Registracijos metu dalyviai pateikia pasirašytą dokumentą – „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už nepilnamečius pildo ir pasirašo tėvai/globėjai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir pilnai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai pilnai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms.


PAGALBOS TELEFONAS.: +37062024554

Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37062024554, vilius@s-sportas.lt

Iki susitikimo birželio 3 dieną!